Notice: Undefined index: Sportlive.bg in /home/tyktam/public_html/slivendnes.com/config/links_news.php on line 75
������������ ���� �������������� �� �������� �� ������������ �� ���������� �������� �������� ���� ���������� �� ���������� �� | Сливен ДНЕС
Slivendnes.com

Лукаку се завърна с гръм и трясък, а Интер едва-едва би новак в Серия А 14 Авг

Лукаку се завърна с гръм и трясък, а Интер едва-едва би новак в Серия А

Sportlive.bg

Италианският гранд Интер едва-едва победи новака Лече с 1:2 като гост, след като вкара победен гол в самия край на срещата. Ромелу Лукаку се завърна с гол след само 81 секунди игра (ВИДЕО), но след това "нерадзурите" разочароваха с представянето си и допуснаха гол. В 95-ата минута обаче Дензел Думфрис спечели мача за гостите. Не бяха изминали и две минути от началото на мача на стадион "Вия дел Маре" в Лече, когато Лукаку успя да засече с глава в мрежата на Лече. В следващите минути обаче Интер