Notice: Undefined index: Sportlive.bg in /home/tyktam/public_html/slivendnes.com/config/links_news.php on line 75
���������������� ���� ���������� ���������������������� �������������������� �� ������������������ ������������ �������� ������ | Сливен ДНЕС
Slivendnes.com

Фалстарт за Барса: Левандовски разочарова, а македонец смълча "Камп Ноу"! 14 Авг

Фалстарт за Барса: Левандовски разочарова, а македонец смълча

Sportlive.bg

Испанският колос Барселона не успя да победи Райо Валекано след равенство 0:0 като домакин за разочароващо начало на новия сезон в Ла Лига. Роберт Левандовски разочарова в официалния си дебют, след като за всичките 90 минути така и не успя да вкара във вратата на македонския страж Столе Димитриевски, който бе играч на мача на "Камп Ноу". След само 12 минути игра Левандовски успя да вкара гол във вратата на Райо, но той бе отменен заради засада. В следващите минути обаче каталунците тотално разоч